Back To Top

 • Draudiminių įvykių administravimas

  Įvykus eismo įvykiui Jums tik reikia paskambinti numeriu 86 56 900 93 ir Mes Jums suteiksime greitą bei kokybišką pagalbą, Pasirūpiname Jūsų automobilio transportavimu iš eismo įvykio vietos, Už Jus sutvarkysime visus dokumentus susijusius su eismo įvykiu, Pateiksime reikiamą dokumentaciją draudikui, Suremontuosime Jūsų automobilį. Dirbame su visomis draudimo kompanijomis.

 • Parduotuvė

  Siūlome Jums išsirinkti iš virš 1400 000 populiariausių gamintojų auto detalių Jums reikalinga prekę, ir šias detales Jūs galite įsigyti puikiomis kainomis. Visą platų mūsų verslo partnerių – didžiausių auto detalių ir aksesuarų tiekėjų asortimentą užsisakykite vienoje vietoje! Jūs turite automobilį – mes turime viską ko jam reikia. Tel.: 864020983..

 • Serviso paslaugos

  Važiuoklės ir variklių remontas, tepalų keitimas, padangų montavimas, kompiuterinė diagnostika, elektrinės dalies remontas. Maloniai Jūsų laukiame. Tel.:865690116 arba 865690093

 • Pagalba kelyje 24h

  Mūsų darbo patirtis techninio transportavimo srityje leidžia patikimai ir saugiai nugabenti ir techniškai transportuoti transporto priemonę ar kitokią techniką pagal užsakovo pageidavimą į paskirties (stovėjimo) vietą. Atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus pratęsti kelionę po gedimo, suteikiama pagalba smulkius remonto darbus šalinant vietoje, o jei tai nepavyksta, pasiūlysime ir padėsime išsirinkti ir nugabensime transporto priemonę į autoservisą.

 • Akcijos

  Šiuo metu vyksta.

Draudiminų įvykių administravimas

 

     Atsitikus eismo įvykiui Lietuvos Respublikos teritorijoje arba ne Lietuvos Respublikos teritorijoje, transporto priemonių vairuotojai turi užpildyti eismo įvykio deklaraciją
arba išsikviesti policiją.

 Eismo įvykio deklaraciją pildykite šiais atvejais:

- kai nėra žuvusiųjų ar sužalotų asmenų;
- jei nėra sugadinto kito turto (stulpų,
  tvorų ir pan.);
- jei sutariate dėl kaltės;
- jei eismo įvykyje dalyvavo dvi ir daugiau
  transporto priemonių. Šiuo atveju reikia
  pildyti atskiras deklaracijų formas

  kiekvienam nukentėjusiajam.

Policiją kvieskite šiais atvejais:

- eismo įvykio metu žuvo ar buvo sužaloti žmonės;
- apgadintas turtas, kurio savininko eismo

  įvykio vietoje nėra (pavyzdžiui, tvora, stulpas,

  šviesoforas ar kita);
- bent vienas iš įvykio dalyvių yra neblaivus
  ar apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų;
- nesutariate dėl kaltės.

Jeigu eismo įvykis atsitinka ne Lietuvos Respublikos teritorijoje ir turite Kasko
draudimą, transporto priemonės remontas užsienyje dažniausiai gali būti atliekamas tik
tiek, kiek tai reikalinga saugiam eismui užtikrinti, tačiau remonto apimtį ir
sąlygas reikia suderinti su savo Draudiku arba jo atstovu.

Jeigu įvyko ne transporto įvykis, bet atvyko sugadintas krovinys, būtina atlikti sugadinto krovinio defektaciją, surašyti defektinį aktą. Defektacijos metu turi dalyvauti tiek vežėjo atstovas (gali būti vairuotojas), tiek gavėjo atstovas, ant defekto akto būtina pasirašyti, jei sutinkate su nurodyta akte informacija, jei nesutinkate, būtina, tai pažymėti. Būtina padaryti sugadinto krovinio nuotraukas. Apie sugadintą krovinį nedelsiant reikia pranešti brokeriui arba Draudikui tiesiogiai.

Visais klausimais dėl įvykio registravimo bei žalos administravimo kreipkitės:
tel. +37065 6900 93 arba el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
">

 

Facebook

Karjera

Skubiai reikalingas pardavėjas

Automobilių kėbulų paruošėjas

Automobilių išrinkėjas - surinkėjas

Automobilių mechanikas

 

Daugiau informacijos rasite Karjera.